חגי

28/10/11

  • חגי הוא הבן האמצעי שלי. הוא בן 5 .

חגי נשאר בבית. לא מרגיש טוב. תקופה ארוכה של קוצר בנשימה. לוקח כדורים שלא משפיעים לטובה. קבענו תור לרופא ובינתיים באופן ספונטני החלטתי לנסות גם מסע.

חגי, מה כואב לך ? הבטן, הגרון והשן. והראש.

ואיפה הכי מציק לך ? בבטן. לא, בגרון. לא, בכולם.

חגי , תדמיין רגע שיש לנו כאן חללית שיכולה לקחת אותך לכל מקום בגוף. מה אתה אומר ? מבט מתלהב. ואתה יכול לקחת איתך מישהו שנחמד לך איתו ואתה מאוד סומך עליו שילווה אותך. את מי אתה בוחר לקחת ? אותך. יופי, אז שנינו נכנסים לחללית , יושבים. יש שם כפתור וכשתלחץ עליו היא תוביל אותנו לאיזה מקום בגוף שלך. תגיד לי כשהגענו. הגענו (כעבור שנייה ). יופי. לאן הגענו ? מה אתה רואה ? הגענו לרגליים. יש שם עצם. באיזה צבע ? סגול. איך זה מרגיש להיות שם ? נעים. עכשיו אתה מקבל פנס ואתה יכול להאיר איתו לכל מקום . קדימה , אחורה, לצדדים ואפילו למעלה ולמטה. תחפש משהו שונה. מצאת ? כן. מה זה ? חיידקים. תעמוד קרוב אליהם. איך זה מרגיש להיות לידם ? נעים. הם חיידקים טובים. תבדוק אולי יש שם גם חיידקים רעים. כן, יש קצת. לך תעמוד לידם. איך זה מרגיש לעמוד לידם ? לא נעים. תסתכל שם על כפות הרגליים שלך. מה אתה נועל ? איזה נעליים? איזה גרביים ?אולי אתה יחף? מה אתה לובש שם ? חליפה של אסטרונאוט. איך זה ? אמרת שאני בחללית,לא ? כן.. ואיך זה מרגיש לך ? טוב. תדבר עם החיידקים הרעים. תשאל אותם למה הם באו אליך. כי הם אוהבים להציק. תשאל אותם מה אתה צריך לעשות כדי שהם יילכו ? לשתות הרבה מים, לאכול ירקות ופירות ועוף. ואתה מסכים ? כן. אז תגיד להם את זה ותראה אם הם הולכים. כן, הם הלכו. מצויין. תבדוק טוב שלא נשאר אף אחד מהם. לא, לא נשאר. יופי. אז עכשיו אתה יכול למלא את המקום שנשאר אחרי שהם הלכו באור. באיזה צבע אתה בוחר ? כחול תכלת. יופי. ועכשיו בוא נחזור לחללית ותלחץ על כפתור שכתוב עליו הביתה. הגעתי. עכשיו תשאל אותי שבחללית אם יש לי משהו חשוב להגיד לך ? ביי ביי. יופי , אז ביי ביי.  מייד כשסיימנו אמר – אבל אני לא מרגיש יותר טוב ! ואת לא באמת רופאה !...כעשרים דק' אח"כ הוא היה רגוע הרבה יותר משהיה קודם. שינוי ממש דרסטי.

  • כישורים יעילים : החללית.  לדבר אל החיידקים. למלא את המקום באור.

  • הוא בחר בי כמדריכה שלו. מצד אחד זה מאוד החמיא לי ומצד שני ידעתי שעדיף שיבחר מישהו נייטראלי. כיוון שזו התנסות ראשונית היה חשוב לי לא לעצור את הזרימה והלכתי איתו. הבט בכפות הרגליים.. הוא בחליפת אסטרונאוט. זה נורא מצחיק, אבל לא מגיע זיכרון ככה..פשוט החלטתי על שינוי כיוון ושידבר ישירות עם החיידקים.

  • ברור שזה בעייתי לטפל בילד שלך..אבל ראיתי שזה גם יכול להיות חוויה מקסימה וקלילה.

  • לא.

  • להוסיף בלונים.

  • שהיה קליל ונחמד והוא נהנה מהתהליך.

  • קלילות.

  • 8

 

 

 

 

 

יומיים אחרי התהליך :

כשעה לאחר התהליך, הלכנו לרופא ילדים. הוא קבע שיש לו דלקת גרון. ההחלמה שלו היתה מאוד קצרה.

 

שבוע לאחר התהליך : כבר שכחנו שהיה חולה.

 

חודש לאחר התהליך : רק כשאני מקלידה, אני מבחינה שבעיות הנשימה לא נוכחות בחיינו. מה שמדהים הוא שלא שמתי לב לזה וגם שכחתי לתת לו את הכדורים .. וישנה הטבה במקום הרעה..