הידע המקצועי שלי :        

כמה מילים על כל תחום. "נגיעה" קטנה :

פרחי באך

באך טען שתמציות פרחים מסוימות מובילות לריפוי עצמי בכך שהן מטהרות את האדם מגורמים רגשיים שליליים המשפיעים לרעה על בריאותו:  הן עוזרות לסלק רגשות שליליים, ומשנות עמדות ותכונות אופי באופן שתורם לשלוות הנפש ולשמחת האדם. התמציות עוזרות בהתמודדות עם מצבי לחץ, חרדה, פחד, דיכאון, כעס והימנעות, דאגות יתר, ערך עצמי נמוך, אשמה ובדידות.

המסע

 

המסע הוא עבודת ריפוי ותהליך שינוי רב עוצמה, שבכוחו לעורר את חוכמתו האינסופית של הגוף האנושי. התהליך עוזר לנו להבחין בדפוסי ההתנהגות והחשיבה שמנהלים את חיינו ובזיכרונות ישנים המאוחסנים בגופנו, אותם אימצנו כתוצאה מחוויות רגשיות ופיזיות שחווינו.

 

חשיבה הכרתית

חשיבה הכרתית, , היא לימוד הנפש. הבנת התהליכים האמיתיים שאנחנו עוברים, ראיית החסימות שהורסות לנו את החיים,ורכישת כלים לפריצת החסימות.

 

ייעוץ ביוגרפי

. הייעוץ הביוגרפי, מתייחס לאירועים שהתרחשו בקונטקסט של הגיל והתפתחות האדם, מסייע להבין טוב יותר את הדרך הייחודית של כל אדם בעולם,את הקשר שלו לעולם ומקומו ,

 

ביואנרגיה

"מכנה משותף" לכל בעיות הבריאות כולל המחלות הכרוניות. מכנה משותף זה הוא רמת אנרגיה נמוכה מידי בגוף. באמצעות חיבור למצברי אנרגיה, הוא טען כי העלה את רמת האנרגיה בגוף החולים וריפא אפילו מחלות כרוניות קשות.

 

רייקי

רייקי הינה שיטת טיפול אלטרנטיבית המבוצעת, בין היתר, על ידי מגע .המטפל מניח את ידיו

על גופו של המטופל, או מעט מעליו, באופן הגורם  ל"אנרגיית הרייקי של היקום" לזרום דרך המטפל אל המטופל.